REVIGO - det e' vi det!


REVIGO

Revigo er revisjonsfirma som tilbyr tjenester innenfor revisjon og økonomisk rådgivning.
Vi har kontorer i Harstad, Narvik og Brønnøysund, men har kunder over hele landet.

Det skal være lett å komme i kontakt med revisor, og for oss er det en selvfølge at vi møter kundene våre på en åpen og vennlig måte.
Vår styrke er vår kompetanse, uavhengighet og profesjonalitet

Kunder som ønsker tillit, kompetanse, tilgjengelighet og den beste service: Dere er velkommen til oss!

Om oss


REVIGO AS ble etablert i 2008, og eies av statsautorisert revisor Linda Nilsen og
registert revisor Oddvar Hugo Teigland.

Konsernet er morselskapet Revigo AS med datterselskapene Revigo Harstad AS og
Revigo Narvik AS. Kontor i Brønnøysund betjenes av Revigo Narvik AS.

Fra en start med 3 ansatte har vi gradvis vokst, og både Revisortjenester AS (2012), Revisjon Nordkyn AS (2014) og Revisjonsfirma Halvor Hunstad AS (2017) har funnet veien til oss.

Pr i dag er vi totalt 11 ansatte fordelt på våre 3 kontorer.


Ansatte

Oddvar Teigland

Partner/oppdragsansvarlig og daglig leder i Revigo Harstad AS.

957 55 218


Registrert revisor siden 2000. Allsidig praksis fra revisjon og rådgivning av selskaper innenfor de fleste bransjer.

Praksis fra REVIGO (2008- ), Berg og Hammervik og PwC.
Revisorutdanning fra Høgskolen i Harstad (1996).
CISA-eksamen i 2003 (Certified Information System Auditor)

oddvar@revigo.no

Linda Nilsen

Partner/oppdragsansvarlig og daglig leder i Revigo Narvik AS.

957 31 590


Statsautorisert revisor siden 1999. Allsidig praksis fra revisjon og rådgivning av selskaper innenfor de fleste bransjer, samt erfaring med regnskapsførsel og praksis som foreleser ved Høgskolen i Harstad.

Praksis fra REVIGO (2005- ) og Noraudit.
Revisjonsutdanning fra Høgskolen i Harstad (1996) og Norges Handelshøyskole (1999).


linda@revigo.no

Paal Risnes

Oppdragsansvarlig revisor, Harstad

971 88 988


Registrert revisor. Allsidig praksis fra revisjon og rådgivning av selskaper innenfor de fleste bransjer.

Revisjonspraksis fra Revisortjenester / REVIGO (1999- ). Regnskapspraksis fra Harstad kommune og Forsvaret.
Revisorutdanning fra Høgskolen i Harstad.


paal@revigo.no

Ottar Fenes

Revisormedarbeider, Harstad

911 10 248


Registrert revisor siden 2003. Allsidig praksis fra revisjon og rådgivning av selskaper innenfor de fleste bransjer.

Begynte i Revigo Harstad AS i 2014. Ellers praksis fra Hålogaland Revisjon AS, Berg og Hammervik AS, PricewaterhouseCoopers og Enter Revisjon AS.
Revisorutdanning fra Høgskolen i Harstad.


ottar@revigo.no

Jill Marita Nylund

Revisormedarbeider, Harstad

908 72 657


Registrert revisor siden 2015. Allsidig praksis fra revisjon og rådgivning av selskaper innenfor de fleste bransjer.

Praksis fra Revigo, BDO og Ernst & Young.
Revisorutdanning fra Høgskolen i Harstad (2008).

jill.marita@revigo.no

Halvor Hunstad

Revisormedarbeider, Harstad

906 77 905


Registrert revisor og autorisert regnskapsfører.
Har drevet Revisjonsfirma Halvor Hunstad AS siden 1995. Før dette var det revisjon ved enkeltmannsforetak fra 1980.







halvor@revigo.no

Vidar Munkvold

Revisormedarbeider, Harstad

913 15 399


Kom til REVIGO i 2013 med mangeårig erfaring fra revisjon og regnskapsførsel.
Revisorutdannet og autorisert regnskapsfører siden 2006.




vidar@revigo.no

Anne Elin Kristensen

Kontormedarbeider, Harstad

957 25 992


Med smil og glede har hun siden 1993 hatt en stødig hånd på de administrative gjøremål, inklusiv lønn og noe regnskap. - og holder oss alle i "ørene" ...




anne@revigo.no

Jan Tore Dille

Revisormedarbeider, Harstad

970 95 021


Registrert revisor med mange års praksis.




jan@revigo.no

Svein-Ove Tovik

Revisormedarbeider, Harstad

411 92 170


Registrert revisor med mange års praksis.




svein-ove@revigo.no

Tommy Paulsen

Revisormedarbeider, Harstad

908 97 483


Registrert revisor med mange års praksis.




tommy@revigo.no